جلسه سالانه هیئت امنای موسسه خیریه نورا

جلسه سالانه هیئت امنای موسسه خیریه نورا


جلسه سالانه هیئت امنای موسسه خیریه نورا

روز یکشنبه ۳۰ ام بهمن ماه سال ۱۴۰۱ به رسم هر ساله هیئت امنای موسسه خیریه نورا دور هم جمع شدند تا در رابطه با موضوعات ، افزایش تعداد اعضای امنا و رای گیری برای انتخاب بازرس جدید تصمیم گیری نمایند.

مراسم از ساعت ۱:۴۵ دقیقه پس از صرف ناهار، با قرائت قرآن توسط قاری محترم آقای محسن حسنلو و مدیحه سرایی توسط جناب آقای مهدی تقی لو آغاز شد.

پس از قرائت قرآن کریم و مدیحه سرایی جناب آقای هادی حسنلو به عنوان مجری برنامه، ضمن خوش آمدگویی به امنای موسسه خیریه نورا، موضوعات جلسه را خدمت امنا عنوان کردند و جناب آقای نعمت الله هاشمی به عنوان رئیس جلسه و جناب آقایان محسن حسنلو و اسد محمدی به عنوان ناظران جلسه انتخاب شدند.

در بخش بعدی جناب آقای حاج حمید عبدالحسینی، مدیر عامل موسسه خیریه نورا توضیحاتی تکمیلی در رابطه با افزایش تعداد امنا و راهکاری هایی برای تحقق این امر ارائه کردند و پس از آن امنا به شور و مشورت نشستند تا به چه نحوی این اتفاق صورت بگیرد.

پس از صحبت های جناب آقای حاج حمید عبدالحسینی خانم محمد معاونت اجرایی موسسه خیریه نورا گزارشی از بیلان مالی سال ۱۴۰۱ و عملکرد واحدها ارائه کردند.

پس از صحبت های خانم محمد جناب آقای سید مجید حسینی بازرس پیشین خیریه توضیحاتی در رابطه با تجربیات یکسال گذشته و چالش هایی وجود داشته ارائه کردند. درانتهای مراسم نیز پس از رای گیری جناب آقای سید مجید حسینی مجددا به مدت یکسال به عنوان بازرس موسسه خیریه نورا منصوب شدند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *