تاج گل و استند

تاج گل و استند

یادمان نورا:

یادمان نورا شامل استند و تاج گل تسلیت، استند و تاج گل تبریک ازدواج و همچنین استند خوشامدگویی حجاج می شود.  یادمان های نورا،  نمادی است برای همدردی، عرض تبریک و تسلیت با عزیزانی که خود را در حال آنان شریک می دانید. تاج گل و استند های نورا  علاوه بر آنکه، همدردی، همراهی، مهر و علاقه شما را به آشنایانتان در این لحظات یادآوری می‌کند،نشانه ای است برای مفاهیم والای اسلامی و انسانی نیت شما. با تقدیم نمودن استندها و تاج گل های نورا ، از برکات، ثواب و خیر حاصل از سفارش آن، خود و عزیزان از دست رفته را بهره مند سازید.

شما می‌توانید با هدیه ی بخشی از هزینه یادمان به موسسه خیریه نورا  به دستگیری و کمک به نیازمندان قدمی بزرگ بردارید. موسسه نورا نیز از طرف شما و با نامتان، استند و یا تاج گل مخصوصی را برای شخص مورد نظر ارسال خواهد کرد. بی شک این حرکت خیرخواهانه شما از دیگر سبدها و دسته های گل اهدائی؛ زیباتر، انسان دوستانه تر و به یادماندنی تر خواهد بود.

عواید به دست آمده از یادمان های نورا تماما صرف امور خیر خواهد شد.

روش های سفارش تاج گل و یادمان نورا:

سفارس از طریق فروشگاه  اینترنتی

جهت سفارش اینترنتی تاج گل و استندهای یادمان نورا لینک زیر را لمس کرده و مستقیما وارد فروشگاه اینترنتی موسسه خیریه نورا شده و سفارش خود را به صورت آنلاین انتخاب و وجه مورد نظر را از همین طریق به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

سفارش تاج گل و استند

امکان سفارش آنلاین و دریافت فاکتور و پیامک به صورت سیستمی توسط وبسایت

جهت سفارش آنلاین ذکر موارد زیر ضروری است:

  1. به منظور هماهنگی های لازم، خواهشمند است سفارش خود را حداکثر تا 24 ساعت قبل از برگزاری مراسم ثبت نمایید.
  2. در تکمیل اطلاعات فرم های درخواستی در زمان ثبت نام حداکثر دقت را به عمل آورید.
  3. پس از تکمیل سفارش لطفا جهت اطمینان از درج سفارش با شماره 55487615 و 55489132 و شماره همراه 09108583873 تماس حاصل فرمایید.

سفارش تلفنی

خیرین گرامی همچنین می تواننداز طریق مشاهده نمونه های یادمان نورا در بروشور تاج گل و سایت خیریه و یا شبکه های اجتماعی، سفارش خود را از طریق تماس با شماره های زیر ثبت نموده و مبلغ مورد نظر را با یکی از روش های زیر پرداخت نمایید:

  • پرداخت نقدی در محل نصب یادمان
  • پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین پرتال نیکوکاری

درگاه پرداخت پورتال

پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین پرتال نیکوکاری

  • واریز به حساب موسسه به شماره حساب 1899697596 بانک ملت و یا شماره کارت

3958-7010-3377-6104 به نام موسسه خیریه محبان الزهرا س-نورا

از خیرین محترم تقاضا می شود در صورت پرداخت نقدی حتما رسید دریافت کرده و یا در صورت پرداخت از روش های دیگر، ارائه فیش واریزی و رسید آن الزامی می باشد.

شماره های تماس دفتر تاج گل:

55487615 و 55489132

شماره همراه 09108583873

 

سفارش حضوری

متقاضیان همچنین می توانند جهت سفارش حضوری و بازدید از نمونه های تاج گل و استند نورا، به آدرس دفتر مشارکت های مردمی شماره 1 خیریه واقع در “خیابان وحدت اسلامی، نرسیده به تقاطع وحدت اسلامی و مولوی،روبروی بانک پارسیان جنب کوچه رشید ثانی، پلاک 432” مراجعه نمایند. قابل ذکر است این دفتر همه روزه از ساعت 10 صبح الی 19 پذیرای حضور خیرین گرامی می باشد.