مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی به طور کلی به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که صاحبان سرمایه و بنگاه های اقتصادی به صورت داوطلبانه به عنوان یک عضو موثر و مفید در جامعه انجام می دهند. مسئولیت احتماعی تنها هزینه نیست، به عنوان یک راهکار است که شرکت ها علاوه بر سود رسانی به خود برای جامعه نیز سودمند خواهند بود.

درگاه های مشارکت موسسه خیریه محبان الزهرا س- نورا با شرکت ها و سازمان ها در حوزه مسئولیت اجتماعی شامل مواردی همچون پویش های:

  1. جمع آوری عیدی
  2. تامین ارزاق
  3. صدقات
  4. همایش ها و مراسمات
  5. انتشارات

 

نکات مربوط به حمایت مالی و معنوی:

ضمن قدردانی از حسن توجه هموطنان نیکوکار در حمایت از افراد و خانواده های تحت پوشش مؤسسه خیریه نورا بدین وسیله به اطلاع می‌رساند:

۱- این مؤسسه براساس اساسنامه و اهداف مؤسسان و مانند تمامی سازمان‌های مردم‌نهاد مشابه در سراسر جهان، مؤسسه‌ای غیر دولتی، غیر سیاسی و تابع قوانین مدون و جاری کشور و متعهد به پاسخ‌گویی شفاف می‌باشد. لذا هرگونه اقدام جهت کسب عواید و جلب مشارکت‌های مردمی در چارچوب اساسنامه و طبق ضوابط داخلی این مؤسسه بر اساس سرفصل‌های معین و تأیید شده توسط مراجع ذیصلاح صورت خواهد گرفت.

۲- تمامی اقدامات خیرخواهانه اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی صرفاً در قالب روش‌های اعلام شده از سوی موسسه نورا و با انعقاد تفاهم‌نامه و قراردادهای حمایت مالی امکان‌پذیر می‌باشد و هرگونه فعالیت شخصی تبلیغاتی به نفع نورا خارج از این چارچوب و بدون اخذ مجوز مکتوب و ارائه کلیه مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح داخلی جمهوری اسلامی ایران، غیرقانونی بوده و مورد پذیرش نخواهد بود.

۳- همچنین هرگونه استفاده از نام و لوگوی نورا بدون اخذ مجوز در کلیه فضاهای تبلیغاتی رسانه‌ای حقیقی و مجازی یا با عنوان حمایت از نورا، صرفاً با انعقاد تفاهم‌نامه یا اخذ مجوز در چارچوب قوانین مدون کشور و اساسنامه و قواعد داخلی این مؤسسه امکان‌پذیر می‌باشد.

شرکت های تجاری و سازمان ها می توانند جهت مشارکت در امر مسئولیت اجتماعی با شماره ۵۱۰۲۷ داخلی ۱۲۳ واحد روابط عمومی و تبلیغات تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایند.

درگاه پرداخت آنلاین پورتال

انواع کمک ها به صورت آنلاین