جشن کودکان دختر و پسر نورایی

جشن کودکان دختر و پسر نورایی


جشن  با شکوه کودکان دختر و پسر نورایی  در عید سعید غدیرخم کودکان نورایی

به همت نیکوکاران گرامی خیریه محبان الزهرا (س) – نورا، جشنی به مناسبت عید بزرگ غدیر برای ایتام و کودکان نیازمند نورایی برگزار گردید.

در این مراسم که با سخنرانی و تبریک عید توسط نیروی افتخاری خیریه خانم خدا پناه شروع گردید، پس از پذیرایی از مهمان ها با شیرینی و شربت کارگاه های تخصصی آموزش ساخت و تولید جامدادی به وسیله نمد (نمد دوزی)، عروسک سازی، دستبند سازی و ساخت اعصاب سنج الکترونیکی شروع به فعالیت کردند و کودکان در دسته های مختلف در این کارگاه های آموزشی و جذاب شرکت کردند. همچنین کودکان زیر ۶سال در کارگاه بازی های تمرکزی و آموزشی شرکت نمودند که ساعات خوش و مفرحی را برای آن ها رقم زد.
در این مراسم ۵۰ کودک و یتیم نورایی شرکت نمودند که در پایان مراسم هدایایی شامل اسلایم بازی، کتاب رنگ آمیزی و فرفره به همراه پیتزا جهت صرف نهار تقدیم مهمان ها گردید.
در این روز همزمان با جشنی که برای کودکان نورایی برپا گردید، برای اولیاء آن ها هم سخنرانی آموزشی با محوریت تربیت فرزند توسط خانم محمودی مسئول واحد مددکاری خیریه ترتیب داده شد.
این مراسم که هر ساله توسط خیریه نورا برای کودکان و نوجوانان تحت پوشش خیریه نورا برگزار می گردد، شنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۱ از ساعت ۱۱ صبح الی ساعت ۱۳:۳۰ برگزار گردید.
خیریه نورا تعداد ۲۲۹ نفر کودک و نوجوان کم بضاعت تحت پوشش خود دارد که هزینه تحصیل، خوراک، پوشاک و در برخی موارد هزینه درمان آن ها را به کمک نیکوکاران نورایی تامین می نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *