جلسه هماندیشی خیریه محبان‌الزهراء(س)- نورا با حضور خیرین خیریه و مسوولان شهری، انتظامی و امنیتی منطقه در محل این موسسه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی خیریه نورا، در این جلسه که رئیس اتحادیه آهن و فولاد تهران، سرکلانترهفتم فاتب، رئیس پایگاه هفتم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ، روسای کلانتری ۱۱۲ و ۱۱۶ تهران، جمعی از شورایاران محله تختی و خیرین بازارهای آهن مجموعه آهن مکان و بازار آهن غرب تهران به میزبانی هیات امناء خیریه حضور داشتند، در ثنای امام هشتم شیعیان، امام رضا(ع) دقایقی مدیحه سرایی شد. پس از آن مدیرعامل خیریه ضمن خوشامدگویی به مدعوین، گزارشی درباره فعالیت های خیریه ارائه کرد.

بنابراین گزارش، در ادامه جلسه رستگاری، رئیس اتحادیه آهن و فولاد تهران با اشاره به تعامل اصناف و خیریه‌ها، از فعالیت‌های انجام گرفته در خیریه تقدیر کرد و بر آمادگی این اتحادیه را برای تعامل بیشتر با خیریه تاکید کرد.

در ادامه مراسم، سردار براتلو که به عنوان مهمان ویژه در این مراسم حضور داشت، ضمن تشکر از مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری، بر لزوم فعالیت خیریه ها در قالب مردمی تر تاکید کرد.

اختتامیه مراسم، از سردار براتلو به دلیل فعالیت در ستادهای مردمی آیت الله رئیسی در استان تهران به عنوان رئیس ستاد تقدیر و تشکر شد.

امانت دار شما هستیم…

و در این راه دستان گرمتان را ی فشاریم تا در سال جدید با همت شما خیرین و داوطلبان گرامی، بتوانیم سهمی اندک در نشاندن خنده بر روی لبان خانواده‌های کم‌توان مالی داشته باشیم.

مشارکت در فعالیت‌های خیریه نورا از طریق شماره کارت بانک ملت:

شماره کارت ۳۹۶۶-۷۰۱۰-۳۳۷۷-۶۱۰۴ بانک ملت موسسه خیریه محبان الزهرا (س)

ضمنا در صورت واریز وجه از طریق کارت، جهت درج و ثبت مبلغ واریزی در حساب مالی خیریه، تصویر فیش پرداختی خود را از طریق واتساپ به شماره ۰۹۹۰۲۳۴۰۶۴۷ ارسال نمایید.

و یا مشارکت خود را از طریق لینک پرداخت آنلاین در سایت خیریه نورا به آدرس www.nooracharity.com انجام دهید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *