توزیع گوشت و ارزاق و مخصوص ماه مبارک رمضان و عید نوروز 1403

توزیع گوشت و ارزاق ماه مبارک رمضان و عید نوروز ۱۴۰۳

خیریه نورا بار دیگر در روز های پایانی سال و همچنین روزهای منتهی به ماه مبارک رمضان ، توزیع ارزاق و گوشت بین حدود ۱۰۰۰ خانواده تحت پوشش خود را آغاز نمود.

 این طرح از اوایل اسفندماه با تبلیغات مجازی پویش "تامین ارزاق و گوشت مددجویان نورا" توسط روابط عمومی و تبلیغات خیریه نورا و همچنین تماس تلفنی کارشناسان واحد مشارکتهای مردمی موسسه با خیرین همیشه همراه نورا آغاز گردید. در ادامه حدود ۱۰۰۰ پک مواد غذایی شامل برنج، ماکارونی، انواع حبوبات، چای، قند، شکر، رب، روغن و خرما توسط کارگروه اجرایی و اعضای هیئت امنا بسته بندی گردید. همچنین به جهت تامین پروتئین مورد نیاز سبد غذایی مددجویان؛ مخصوصا مددجویان سالخورده و کودکان و نوجوانان نورا؛ حدود ۶۵ راس گوسفند ذبح گردیده و به همراه حدود ۲ تن مرغ، بصورت بهداشتی بسته بندی گردیده و آماده توزیع گردید.

توزیع این پکها در اولین روز به تعداد ۴۰۰ عدد آغاز؛ و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت، تا مددجویان نورا امسال نیز در روزای منتهی به نوروز دغدغه سبد، غذایی خود را نداشته باشند و لبخند رضایت کودکان نورا بر لبهای ایشان نقش ببندد. لازم به ذکر است موسسه خیریه نورا تا روزهای پایانی سال آماده دریافت کمکهای نقدی و غیر نقدی بیشتر نیکوکاران محترم می باشد. جهت مشارکت نقدی به اسلاید مربوطه سایت و برای کمکهای غیر نقدی به اسلاید "ارتباط با ما" مراجعه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *