اهدا 450 پک ارزاق و خواروبار بین مددجویان نورا

مرحله اول توزیع ۴۵۰ پک ارزاق بین مددجویان

در روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ مرحله اول توزیع تعداد ۴۵۰ پک ارزاق بین مددجویان محترم خیریه نورا با کمک کارگروه اجرایی و هیئت امنا محترم خیریه نورا انجام گردید.

یاری رساندن به نیازمندان، نوری از امید و عشق را در دل‌ها روشن می‌کند.

اهدای خواروبار و ارزاق به مددجویان خیریه نورا، یکی از راه‌های نیکو برای یاری رساندن به این عزیزان و التیام زخم‌های نیازشان است.

امروز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ مرحله اول توزیع تعداد ۴۵۰ پک ارزاق به ارزش ۲ میلیون تومان بین مددجویان محترم خیریه نورا به مناسبت دهه کرامت با کمک کارگروه اجرایی و هیئت امنا محترم خیریه نورا انجام گردید.

این اقدام خداپسندانه، سفره‌های خالی را رنگین می‌کند و لبخند شادی را بر لبان نیازمندان می‌نشاند.خیریه نورا با اهدای خواروبار و ارزاق، نه تنها نیازهای اولیه معیشتی این عزیزان برآورده می‌شود، بلکه حسّ همدلی و نوع‌دوستی در جامعه تقویت می‌گردد.

کمک‌های مردمی، اعم از نقدی و غیر نقدی، نقش حیاتی در تامین نیازهای مددجویان خیریه ایفا می‌کنند.

خیریه نورا با جمع‌آوری این کمک‌ها، اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های غذایی بین نیازمندان می‌کنند. هر بسته‌ی غذایی، حاوی اقلام ضروری از برنج، نان، حبوبات، روغن، لبنیات و مواد پروتئینی است.

این بسته‌ها با توجه به تعداد اعضای خانواده و شرایط زندگی مددجویان تهیه می‌شوند. علاوه بر این، اهدای خواروبار و ارزاق، فرصتی برای ایجاد همبستگی و تعاون در جامعه فراهم می‌کند. این عمل نیکو، یادآور این نکته است که همه ما در قبال یکدیگر مسئول هستیم و باید برای یاری رساندن به نیازمندان تلاش کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *