کمک نقدی

انواع کمک های نقدی به موسسه خیریه نورا عبارتند از:

کمک هزینه جهیزیه نوعروسان

کمک هزینه ارزاق و خواروبار

سهم من در رویش جوانه ها (طرح اکرام ایتام و محسنین)

کمک هزینه خرید، رهن و اجاره مسکن

کمک معیشت ماهانه عام و سادات

نذورات و خیرات

هزینه مراسم یادبود مرحومین

 

کمک هزینه جهیزیه نوعروسان:

یکی از سر فصل های مهم حمایتی موسسه خیریه نورا، تهیه و اهدای اقلام جهیزیه (کالاهای اساسی زندگی مانند یخچال، فرش، …) و همچنین کمک هزینه تامین جهیزیه نوعروسان تحت پوشش موسسه خیریه نورا می باشد؛ به طوری که در طول ۱۰ سال گذشته، موسسه خیریه نورا به کمک خیرین گرامی با پرداخت مبلغی بالغ بر ۲ میلیارد تومان، نسبت به کمک به زوج های جوان و نوعروسان جهت شروع زندگی مشترک خود اقدام نموده است.

پرداخت آنلاین 

 

کمک هزینه ارزاق و خواروبار

اهدای خوار و بار و ارزاق در فصول مختلف یا مناسبت خاص مانند ماه رمضان، عید قربان و یا عید نوروز با تحویل سبدهای معیشتی به مددجویان حمایت خود را انجام می دهد.  این ارزاق معمولاً شامل گوشت‌های نذری و گاهی روغن و رب و سایر اقلام خوراکی است.

پرداخت آنلاین 

 

سهم من در رویش جوانه ها (طرح اکرام ایتام و محسنین)

حمایت از کودکان و نوجوانان یا همان “اکرام ایتام و محسنین” در موسسه خیریه نورا از طریق طرحی به نام “طرح سهم من رویش جوانه ها” با هدف حمایت همه جانبه از کودکان و نوجوانان تحت پوشش انجام می گیرد.
این طرح شامل حمایت های معیشتی، تغذیه، تحصیلی و… می باشد.

پرداخت آنلاین 

 

کمک هزینه خرید، رهن و اجاره مسکن

موسسه خیریه نورا اقدام به اجرای طرحی با عنوان “طرح مسکن ارزان قیمت” برای مددجویان، افراد نیازمند و کم درآمد طی سال های ۹۴ الی ۹۷ نموده است. علاوه بر طرح فوق الذکر، موسسه برای مددجویان طرح هایی از جمله پرداخت هزینه های ترهین و اجاره مسکن در نظر گرفته و علاوه بر پرداخت کمک هزینه خرید مسکن موارد ذکر شده را به مددجویان ارائه می دهد.

پرداخت آنلاین 

 

کمک معیشت ماهانه عام و سادات

پرداخت مستمری یکی از مهمترین خدماتی است که نورا به مددجویان خود ارائه می دهد. تمام مددجویان تحت حمایت به نسبت تعداد نفرات خانوار از میزان مستمری تقریباً یکسانی برخوردار می باشند. البته تعداد اندکی از خانوار های تحت حمایت بر حسب شرایط، بیشتر از مقدار زیر نیز در یافت می نمایند. که به دو دسته سادات و عام تقسیم می گردد.

پرداخت آنلاین 

 

نذورات وخیرات

موسسه خیریه نورا به جهت استفاده حداکثری از ظرفیت مالی و معنوی خیرین گرامی در حمایت از مددجویان موسسه نورا، به روش های ذیل نسبت به این امر اقدام می نماید:

۱.دریافت نذورات و خیرات نقدی و غیر نقدی خیرین گرامی (در اعیاد خاص و کلیه ایام سال) برای تهیه بسته های ارزاق و خوراکی و… ویژه مددجویان موسسه
۲.دریافت نذورات و خیرات گوسفند زنده (ویژه عید قربان و دیگر ایام سال) برای تهیه بسته های پروتئینی ویژه مددجویان موسسه
۳.همچنین موسسه خیریه نورا با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری مراسمات مذهبی در هیئت های رسمی و خانگی، آمادگی دریافت هزینه نقدی و غیر نقدی این قبیل مراسمات را در قالب “نذورات و خیرات” برای تهیه بسته های غذایی ویژه مددجویان در ماه مبارک رمضان و اعیاد و دیگر مناسبت ها را دارد.

پرداخت آنلاین 

 

هزینه مراسم یادبود مرحومین

با اهدای تمام یا بخشی از مبلغ هزینه برگزاری مراسم یادبود مرحومین (مراسم ختم) به موسسه خیریه نورا، علاوه بر دستگیری از نیازمندان نسبت به بهره مندی متوفیان خویش از اجر و ثواب الهی قدم برداریم.

 

پرداخت آنلاین 

پرداخت از طریق شماره کارت بانک ملت:

از طریق شماره کارت ۳۹۶۶-۷۰۱۰-۳۳۷۷-۶۱۰۴ بانک ملت موسسه خیریه محبان الزهرا (س) 

نکته: در صورت واریز وجه از طریق کارت، جهت درج و ثبت مبلغ واریزی خیرین محترم در حساب مالی ایشان، تصویر فیش پرداختی خود را از طریق تلگرام به شماره ۰۹۹۰۲۳۴۰۶۴۷ ارسال نمایید.

 

جهت پرداخت آنلاین کمک های نقدی:

  1. از طریق لینک انتهای صفحه به قسمت پرداخت آنلاین مراجعه نمایید.
  2. در قسمت انتهای صفحه در قسمت “نوع پرداخت” شماره همراه و مشخصات خود را وارد نموده و از قسمت “نوع کمک” کمک مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
  3. مبلغ مورد نظر خود را وارد نموده و سپس بروی درگاه پرداخت ” زرین پال” کلیک نمایید تا وارد صفحه پرداخت بانکی شوید.

درگاه پرداخت آنلاین پورتال

انواع کمک ها به صورت آنلاین